Sprzątanie po budowie - jak sobie poradzić?

Kiedy kurz i brud po budowie bądź remoncie opada, możemy poczuć się przytłoczeni i już na samym wstępie zmęczeni perspektywą posprzątania panującego wszędzie nieładu i bałaganu. Sprzątanie po budowie wymaga dużego nakładu pracy i czasu, szczególnie jeśli myślimy by zabrać się do tego samodzielnie.

sprzatanie biur

Firma sprzątająca

Z pomocą przyjdzie nam firma sprzątająca, dla nich sprzątanie po budowie i remontach to chleb powszedni, a dzięki doświadczonym pracownikom i profesjonalnym maszynom czyszczącym zrobią to dużo szybciej i dokładniej niż my sami. Pracownicy usuną wszystkie odpady i śmieci po-budowlane, umyją podłogi oraz okna wraz z ramami i parapetami. Usuną zabrudzenia pobudowlanych i folie ochronne. Przeprowadzą także wszystkie inne konieczne czynności, dzięki którym przywrócony zostanie porządek i ład. Sprzątanie po budowie to żmudne zadanie, które wymaga większej liczby osób oraz specjalistycznych preparatów czy sprzętu. Dzięki doświadczeniu i odpowiednim środkom firma sprzątająca usunie także zabrudzenia gipsowe, cementowe czy plamy z farb po malowaniu ścian czy sufitów. Do tego rodzaju zabrudzeń należy użyć specjalnych detergentów, z którymi należy się odpowiednio obchodzić. Samodzielnie, bez doświadczenia moglibyśmy zniszczyć czyszczone powierzchnie.

Specjalistyczny sprzęt sprzątający

Profesjonalne maszyny czyszczące w jakie wyposażone są firmy sprzątające dokładnie usuną pył pobudowlany, obecny w każdym zakamarku naszego mieszkania. Używane do tego są specjalne odkurzacze przemysłowe, nasz domowy odkurzacz zwyczajnie mógłby sobie nie poradzić z takim zakresem zabrudzeń i ilością pyłów. Dzięki profesjonalnym maszynom pracownicy przeprowadzą maszynowe czyszczenie podłóg oraz ich późniejsze odpowiednie zabezpieczenie. Prace te wykonywane są profesjonalnymi maszynami czyszcząco- zamiatającymi. Wykonane zostaną także, w razie takiej potrzeby, prace związane z praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki naszej kanapy bądź foteli. Zajmą się profesjonalnie myciem lamp, kaloryferów, mebli i wszelkich zanieczyszczonych elementów mieszkania.

mycie eloewacji

Walka z trudnymi zanieczyszczeniami

Profesjonalna ekipa posprząta miejsca trudno dostępne i na wysokościach. Dobra firma zajmie się także wywozem gruzu i śmieci pobudowlanych. Możemy zlecić jej także posprzątanie terenu przyległego do budowy, gdzie wykonane zostanie mechaniczne bądź ręczne zamiatanie. Profesjonalna firma sprzątająca zajmie się nawet czyszczeniem i zabezpieczaniem elewacji naszego domu. Do usuwania substancji klejących po budowie użyte zostaną gorącowodne myjki ciśnieniowe. Wysoka temperatura wody skutecznie i szybko rozpuszcza zabrudzenia. W połączeniu z dużym ciśnieniem wody skutecznie pozbywa się klejących plam i zanieczyszczeń.

Usługi sprzątające w Katowicach

Na śląsku istnieje Firma sprzątająca Prestiż; ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice Tel: 881 962 220, która z pewnością poradzi sobie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zatrudnieniu doświadczonej firmy sprzątającej, oszczędzimy sobie stresu i w szybkim terminie będziemy cieszyć się nowymi i czystymi wnętrzami.

No thoughts on “Sprzątanie po budowie - jak sobie poradzić?”

Zostaw komentarz

In reply to Some User

Naciśnij F10, aby przełączyć w tryb pełnoekranowy.